еМагазин

Tag : Клиниката за неврологија

Македонија

Директор на Клиниката за неврологија, Иван Барбов позитивен на Ковид-19

Редакција
Директор на Клиниката за неврологија, Иван Барбов на својот Фејсбук профил синоќа соопшти дека е позитивен на Ковид-19 и дека се наоѓа во домашна изолација....