еМагазин

Tag : КМГ ЕОЛ Квазар

НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Која е компанијата КМГ ЕОЛ Квазар од аферата „Броило“ на ВМРО-ДПМНЕ

Редакција
Компанијата КМГ ЕОЛ Квазар, која се спомнува во аферата „Броило“, која ја обелодени ВМРО-ДПМНЕ е основната во 2007 година. ПОВРЗАНИ ВЕСТИ (Видео) ВМРО-ДПМНЕ обелодени афера...