еМагазин

Tag : книжевни препораки

ЖИВОТ

Летни книжевни препораки од „ТРИ“: „Половината што ми недостига“, „Пчеларот од Алепо“, „Продавница за животни промени“

Редакција
Во средината на летото и на Летниот книжевен фестивал, од Издавачки центар ТРИ пристигнуваат новитети и книжевни препораки за секого и секаде. За сите кои...