еМагазин

Tag : коалициони партнери

Македонија

Ковачевски утре на средба со партнерите од владината коалиција

Редакција
Премиерот Димитар Ковачевски утре во Клубот на пратениците ќе одржи средба со партнерите од владината коалиција, потврдија за МИА од Владата. Станува збор за редовна...