еМагазин

Tag : коелкција

БАШ НИ Е ЌЕФ

(Фото) Citroen на парадата по повод 120-годишнината од Парискиот автомобилски саем

Редакција
Вчера во Париз, по повод историската парада за прославување на 120-годишнината на „ParisMotorShow“, која почна од La plaza de la Concordia, Citroën изложи 25 автентични...