еМагазин

Tag : колеција

Е-излог

(Фото) Летни трендови на Women’secret (втор дел)

Редакција
Ова лето се враќа трендот на принтот со точки, кој создава динамични и забавни комбинации кои лесно се комбинираат со едноставна облека. Црно – бела...