еМагазин

Tag : комедија

Забава

Познатиот Никола Ѓуричко ќе ве насмее до солзи со стенд ап шоуто во Скопје и Штип

Редакција
Во Скопје гостува познатиот српски актер, продуцент и водител, Никола Ѓуричко со свое стенд ап шоу, „Сè што сте сакале да знаете за Џони, а не...