еМагазин

Tag : комплекс гранд

Бизнис ТОП СТОРИИ

(Фото) Почна изградбата на првата од трите високатници кај “Холидеј ин“, дел од комплексот „Гранд“

Редакција
Од МГ Фешен ДОО Скопје информираат дека денеска започнува со изградба првата фаза на комплексот „Гранд“ во Скопје, предвиден за изградба на градежната парцела 1.1...