еМагазин

Tag : кондуктер

Македонија ТОП СТОРИИ

Kондуктер во Железници осомничен за криумчарење мигранти

Редакција
Приведен е кондуктер во Железници поради криумчарење мигранти, соопштија денеска од Министерството за внатрешни работи. -На Железничка станица Велес синоќа во 19.20 часот полициски службеници...