еМагазин

Tag : конфигурација

БАШ НИ Е ЌЕФ

Kонфигурирајте го својот нов Volvo автомобил онлајн

Редакција
На официјалната веб-страна на Volvo Cars, во функција е сосема нов, софистициран конфигуратор преку кој заинтересираните ќе можат онлајн да го конфигурираат својот нов Volvo...