еМагазин

Tag : Конкуср

Македонија ТОП СТОРИИ

Продолжен рокот за аплицирање за конкурсот за финансирање проекти од национален интерес во културата

Редакција
Рокот за аплицирање на Годишните конкурси за финансирање проекти од национален интерес во културата за 2024, се продолжува до 8. ноември, информираа од Министерство за...