еМагазин

Tag : Констанин Георгиески

Локално

Новиот градоначалник на Охрид, Георгиески вети дека градов сезонава нема да биде панаѓур

Редакција
Градоначалникот на Охрид, Констанин Георгиески денеска пред медиумите најави нула толеранција на појавите на нелегално поставување урбана опрема низ градот. Тој појасни дека во тек...