еМагазин

Tag : координативно тело

Македонија

Координативно тело на затворена седница расправа за помирувањето за „27 април“

Редакција
Собраниското координативно тело за помирување и интеграција претпладнево зад затворена врата го почна состанокот на кој треба да се изнесат размислување во врска со содржината...