еМагазин

Tag : коридори 8 и 10д

Македонија

Денеска на дневен ред во Собранието пакетот закони за коридорите 8 и 10д

Редакција
Собранието денеска треба да ја продолжи 115. седница на чиј дневен ред се пакетот закони за изградба на коридорите 8 и 10д. Предлог законите за...