еМагазин

Tag : коронавиус

Балкан

(Фото) „Не сме од Кина“: Тајванци се шетаа со натписи низ Шибеник

Редакција
Хистеријата поради коронавирусот се шири низ светот, а колку работите се излезени од контрола зборува и приказната која ни доаѓа од регионов. Имено деновиве, како...