еМагазин

Tag : корозивно средство

Локално ТОП СТОРИИ

На битолчанец наместо вода во угостителски објект му било дадено корозивно средство

Редакција
На четириесет и двегодишен битолчанец му се слошило откако испил вода во угостителски објект по што бил пренесен во Клиничката болница во Битола, а оттаму...