еМагазин

Tag : корс-мотор

Локално

Тешко повреден мотоциклист: Се „тумбал“ со крос-мотор на Шар Планина

Редакција
На 25.07.2019 во 17.17 часот во Полициската станиц Гостивар било пријавено дека болницата во Гостивар со тешки телесни повреди бил донесен А.Д.(40) од с.Равен, гостиварско...