еМагазин

Tag : косел

Локално

Мотоциклист од Охрид загина кај Косел

Редакција
Љупчо Ј. (32) од Охрид загина во сообраќајна несреќа што вчера попладнето се случи на магистралниот патен правец Охрид  – Ресен, кај селото Косел. Тој...