еМагазин

Tag : кошули

Бизнис

Кошулите на штипската конфекција „Албатрос“ го освојуваат рускиот моден пазар

Редакција
Амбасадорот на Руската федерација Сергеј Баздникин заедно со Владимир Хрисанфов, трговски советник при Амбасадата денес ја посетија компанијата „Албатрос“ од Штип. Во нивна придружба беше...