еМагазин

Tag : Костас Бакојанис

Балкан ТОП СТОРИИ

Градоначалниците на Атина и Загреб испратија заедничка порака против насилството и хулиганството

Редакција
Слепото насилство и крвта немаат место на нашите стадиони, во нашите градови, во нашето општество, порачуваат во заедничката изјава градоначалниците на Атина и Загреб, Костас...