еМагазин

Tag : кратенка

Македонија ТОП СТОРИИ

(Фото) ДУИ како пример за кратенка во учебник по албански јазик за петто одделение

Редакција
Владејачката партија ДУИ е ставена како пример за кратенка во учебник по албански јазик за петто одделение. Во лекцијата каде што учениците учат како правилно...