еМагазин

Tag : кратовачанка

Локално

Кратовчанка во казино разменувала фалсификувани банкноти од 500 евра

Редакција
СВР Скопје – Единица за економски и компјутерски криминал поднесе кривична пријава против М.Ф.(24) од Кратово, со привремено живеалиште во Скопје, поради постоење основи на...