еМагазин

Tag : крава

Локално ТОП СТОРИИ

(Видео) Крава се шеташе на булеварот кај Јаја Паша

Редакција
Крава вчера ги изненади учесниците во сообраќајот во Скопје. Таа мирно се шеташе на булеварот „Цветан Димов“ на потегот Бит Пазар-Чаирчанка. Жителите од околните населби...