еМагазин

Tag : Кристијан Костов

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

Отворен прв Центар за менаџирање на дебелината во Македонија

Редакција
Во пресрет на Светскиот ден на дебелината, четврти март, денеска во рамки на ЈЗУ ГОБ „8 Септември“, беше отворен првиот Центар за менаџирање на обезноста...