еМагазин

Tag : Кристијан Станковски

Забава

(Видео) Бомбакис распука со Позитива: Песната премиерно на YouTube од 18:00 часот денеска

Редакција
Среда и среќно, македонскиот дечко со картони не престанува со позитивните изненадувања за јавноста. Кристијан Станковски, познат како Бомбакис вечерва во 18:00 часот премиерно на...
ЖИВОТ

Бомбакис ја сврте кризата во своја корист! Приказна за почеток на еден успех кој ќе трае

Редакција
Кога животот ти врти грб, прегрни го и кажи му дека сѐ ќе биде во ред. Откако ќе останеш без работа, млад, со штотуку започнат...