еМагазин

Tag : Кристина Гутереш

Спорт

(Фото) Храбрата Кристина Гутереш ќе биде главниот возач на тимот на Mitsubishi Motors Шпанија на Дакар рели

Редакција
Храбрата шпанка, Кристина Гутереш ќе биде главниот возач на тимот на Mitsubishi Motors Шпанија, на претстојното Дакар рели, кое ќе се одржи од 6 до...