еМагазин

Tag : Кристина Тот

БАШ НИ Е ЌЕФ

„Приказни од облаци“ на Кристина Тот, нова книга за деца од ИЛИ-ИЛИ

Редакција
Деновиве од печат излезе новата книга за деца во едицијата „И ете приказна“ на издавачката куќа ИЛИ-ИЛИ. Се работи за сликовницата насловена „Приказни од облаци“ на...