еМагазин

Tag : Кристина

Забава

(Видео+фото) Запознајте ја Кристина – најпопуларната продавачка на мандарини во Хрватска

Никола Осило
Се чека на ред. Речиси сите купувачи се мажи, а за паркирање на автомобил се бара место повеќе. Штандот со неретвански мандарини се наоѓа покрај...