еМагазин

Tag : Крсте Црвенковски

Македонија ТОП СТОРИИ

(Видео) Пендаровски: Заради ЕУ нема да затвораме очи и уши за окупацијата од профашистичката влада во Софија, депортацијата на Евреите или маскарот во Ваташа

Редакција
Наша должност е да се грижиме нашата република, сите нејзини граѓани подеднакво да ја чувствуваат како своја татковина. Историската вистина не може да се промени...