еМагазин

Tag : Крупиште

Локално ТОП СТОРИИ

Еден починат, тројца тешко повредени во сообраќајка кај селата Долни Балван и Крупиште

Редакција
Според првичните информации едно лице е починато, други тројца се тешко повредени во сообраќјната несреќа што се случила на магистралниот пат Штип – Кочани меѓу...