еМагазин

Tag : крушуми

Локално

Сандаци со куршуми пронајдени на плажа во близина на хотел во Струга

Редакција
На 01.12.2020 во 13.45 часот, во ОВР Струга било пријавено дека при изведување ископ со багер на плажа, во близина на хотел во Струга, пронајдени...