еМагазин

Tag : кружен

Локално

(Галерија) Кружниот тек кај Поликлиника Чаир е готов, еве како изгледа

Редакција
Градоначалникот на Скопје, Петре Шилегов на својот Фејсбук профил објави фотографии од завршениот кружен тек кај Поликлиника Чаир, меѓу улиците “Втора македонска бригада“ и “Кемал...