еМагазин

Tag : Крв да ни се стори

Забава ТОП СТОРИИ

(Видео) „Крв да ни се стори“ е танц на копнеење во двојка, вели Каролина за најновата музичка соработка со Пијан славеј и Дуке Бојаџиев

Редакција
„Крв да ни се стори“ е насловот на најновата музичка соработка на Каролина, Пијан славеј и Дуке Бојаџиев. „Некогаш, од неврзан, „битолски” муабет во dm...