еМагазин

Tag : куфери

Бизнис

(Фото) Каков багаж ќе може да носите со „Виз ер“ од 1 ноември

Редакција
„Виз ер“, најбрзорастечката авиокомпанија во Европа и водечка нискобуџетна компанија во Централна и Источна Европа, љубезно ги потсетува сите патници кои патуваат со авиокомпанијата дека...