еМагазин

Tag : кула Титов врв

Локално ТОП СТОРИИ

(Фото) Засолништето на планинарите вандализирано: Вреќи песок на грб се носеа за кулата на Титов врв да се направи за поголема безбедност

Редакција
Планинарската Кула на Титов врв е вандализирана во периодот измеѓу 08-18 декември 2022, информираа од планинарскиот клуб „Argentus mount“ Тетово, на нивната Фејсбук-страница. На ден...