еМагазин

Tag : Кулио

Забава ТОП СТОРИИ

(Видео) Отиде во Gangsta’s Paradise: Почина познатиот американски рапер Кулио

Редакција
На 59-годишна возраст почина познатиот американски рапер Кулио (Coolio). Тој бил пронајден мртов во куќа на свој пријател во Лос Анџелес. Раперот наводно влегол во...