еМагазин

Tag : Куманоо

Локално

Од авион во полиција: Кумановец и битолчанец уапсени на скопскиот аеродром

Редакција
На 27.05.2019 година во 15.30 часот на граничниот премин „Меѓународен аеродром Скопје“, при пасошка контрола било констатирано дека М.М.(30) од Куманово се наоѓа на стоп...