еМагазин

Tag : кумановчанка

Локално

Скопјанец со „Голф“ удри кумановчанка

Редакција
На 09.07.2019 година околу 14,30 часот во Куманово на бул.„3-та Македонска ударна бригада се случила сообраќајна незгода во која патничко моторно возило„Голф“ со скопски регистарски...