еМагазин

Tag : лада нива

Македонија ТОП СТОРИИ

„Лада нива“ во сопственост на Народниот правобранител украдена од работилница каде што била на поправка

Редакција
Џип „Лада Нива“, сопственост на институцијата Народен правобранител, викендов бил украден од механичарска работилница во скопското село Ласкарци, каде бил оставен на поправка, соопшти МВР....