еМагазин

Tag : лажна наградна игра

ЖИВОТ

(Фото) „Макпетрол“: Лажна наградна игра циркулира во приватни пораки на социјални мрежи

Редакција
Линкови кои што водат до лажна наградна игра почнаа да циркулираат во приватни пораки на социјалните мрежи и во нив „Макпетрол“ се наведува како организатор,...