еМагазин

Tag : лажни дојави

Македонија ТОП СТОРИИ

Лажни се дојавите за бомби во 23 основни училишта во Скопје

Редакција
Лажни се сите дојави за поставени бомби во 23 основни училиштата во Скопје, соопшти Министерството за внатрешни работи. -Направени се сите потребни проверки во врска...