еМагазин

Tag : лажни профили

Забава

Лажни профили од ликовите на „Преспав“ се појавија на социјалните мрежи

Редакција
Изминатиов период на социјалните медиуми се појавија лажни профили од ликовите на ТВ серијата Преспав, информираат од ОХО продукција. „ОXО Продукција, како единствен носител на...