еМагазин

Tag : Лејла Рамковска

ЖИВОТ

Роберт Билбилов и Лејла Рамковска нов пар

Редакција
Македонски пејач, продуцент и композитор, Роберт Билбилов и ќерката на македонскиот бизнисмен, Велија Рамковски, Лејла Рамковска, која е инструктор по јога, се во врска. Тие...
ЖИВОТ

(Видео) Лејла Рамковска претстави своја програма за јога часови

Редакција
Лејла Рамковска, една од ќерките на поранешниот сопственик на А1 Телевизија, Велија Рамковски преку нејзиниот Фејсбук-профил ја претстави нејзината прва програма на снимени јога часови....