еМагазин

Tag : Лебедово езеро

Забава ТОП СТОРИИ

Гала балетски концерт со најубавите балетски дела на 26. јуни во Националната опера и балет

Редакција
На 26. јуни со почеток во 20.00 часот на сцената на Националната опера и балет ќе се оджи Гала балетски концерт, во рамките на фестивалот...
CHECK IN ТОП СТОРИИ

(Галерија) Предлог-ресторани за посета опкружени со убава природа

Редакција
Кога доаѓа викенд или пак кога сме во близина на одредено место, најчесто се прашуваме што би можеле да посетиме или пак каде да ручаме...