еМагазин

Tag : Лела Садикарио

Македонија ТОП СТОРИИ

Трогателно сведоштво и апел на Македонка од Милано: „Не го потценувајте корона вирусот, тука веќе нема место во болниците“

Редакција
Лела Садикарио, Македонка која живее во Милано, Италија на својот Фејсбук профил објави трогателно сведоштво за состојбата со корона вирусот во оваа земја и упати...