еМагазин

Tag : ленд ровер

Локално

Гореше „ленд ровер“ во сопственост на ЕСМ

Редакција
На 06.10.2020 околу 01.40 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„Жегљане“ во Скопје настанал пожар во возило „ленд ровер“, сопственост на АД „Електрани...