еМагазин

Tag : Лепливи раце

Македонија ТОП СТОРИИ

(Видео) „Лепливи раце“ објави нова „бомба“: Ден Дончев снимен како зема пари

Редакција
Корисник на Јутјуб каналот под псевдонимот „Лепливи раце“ објави видео на кое може да се види како поранешниот директор на Фондот за здравствено осигурување Ден...