еМагазин

Tag : лидерс

Македонија

(Фото) Кандидатот за лидер на СДСМ, Ковачевски доби подршка од Спасовски и Жерновски

Редакција
Најсериозниот кандидат за нов лидер на СДСМ, Димитар Ковачевски продолжува со презентацијата на својата програма пред членовите на партијата, а отворена подршка доби и од...