еМагазин

Tag : Лиса-Ком МС

Бизнис ТОП СТОРИИ

Кои фирми добиле најмногу тендери за авионско прскање и уништување на комарци

Редакција
Од вкупно 13 договори за јавна набавка за авионско прскање, 11 тендери годинава добила кумановската фирма Бониер, додека останатите два, меѓу нив и највредниот, скопскиот,...