еМагазин

Tag : Логинг

БАШ НИ Е ЌЕФ

„Логинг“ подарува технолошки уреди на седум училишта низ Македонија

Редакција
Компанијата за електроника и технологија, Логинг Електроникс од Скопје, започна акција во која се подаруваат врвни технолошки уреди на седум средни училишта низ Македонија. Акцијата...